Navigation
media

Laikrodis – pats populiariausias vyriškas aksesuaras, ir visai nesvarbu, ar esate studentas, ar prezidentas. Tai ir viena populiariausių dovanų vyrams. Tačiau ar stipriosios lyties atstovui užtenka vieno laikrodžio visomis progomis?

Vienas laikrodis visiems gyvenimo atvejams?

Vyriški laikrodžiai simbolizuoja statusą ir šiuolaikiniam žmogui tampa būtinybe. Stiliaus ir laikrodžių ekspertų nuomone, vyrai turėtų turėti kelis laikrodžius:

  1. Tinkamą prie kostiumo.
  2. Sportinį laikrodį.
  3. Laikrodį, skirtį laisvalaikiui.
  4. Ypatingomis progomis nešiojamą laikrodį.

Tačiau įsigyti 4 gerus ir kokybiškus laikrodžius gali toli gražu ne kiekvienas, tad, mūsų el. parduotuvės laikrodžių specialistų nuomone, jums galėtų visiškai užtekti ir dviejų laikrodžių:

  1. Klasikinio laikrodžio odine apyranke.
  2. Sportinio (išmaniojo) laikrodžio, kuris pravers laisvalaikiu ar sportuojant.

Vyriški laikrodžiai – tinkama dovana?

Jei nesate pernelyg prietaringi (liaudyje buvo paplitę įvairių su laikrodžių dovanojimu susijusių prietarų), žinokite, kad laikrodis yra geidžiamiausia vyriško TOP 5-uko dovana. Renkant laikrodį, svarbu atkreipti dėmesį, kokio stiliaus drabužius žmogus mėgsta, dėvi; gal jis kada yra užsiminęs, kokio laikrodžio norėtų, o galbūt turėjo labai mylimą laikrodį, kuris jau stipriai nudėvėtas ar sugedęs? Jei bijote, kad nepavyks išrinkti patinkančio ir tinkančio laikrodžio, galite rinktis vieną iš šių dovanos variantų:

  1. Dovanoti pinigus ir ant vokelio užrašyti „būsimajam laikrodžiui“ ar panašiai.
  2. Dovanoti laikrodžių parduotuvės dovanų čekį.
  3. Nupirkti laikrodį, tačiau jei jis kartais nepatiktų, pasinaudoti galimybe laikrodį per 14 dienų pakeisti kitu (žinoma, susigrąžinant permoką arba primokant papildomai, jei grąžinamo ir naujojo laikrodžio kaina skiriasi).
  4. Drauge nueiti į fizinę parduotuvę ar įsigyti laikrodį peržiūrėjus visą laikrodžių asortimentą el. parduotuvėje Bukimstilingi.lt.

Į ką atkreipti dėmesį renkant(-is) laikrodį?

Visų pirma laikrodis turi būti patogus. Labai svarbu atkreipti dėmesį į laikrodžio dydį. Universalus patarimas – smulkaus riešo savininkui netiks laikrodis stambiu korpusu, ir atvirkščiai – smulkutis laikrodis netiks stambaus riešo savininkui ar savininkei. Visgi pradžiuginsime: vyrišką laikrodį išrinkti lengviau, o moteriški laikrodžiai nėra tokie universalūs kaip vyriški – daugiau jų modelių, spalvų variacijų.

Kiek svarbūs prekės ženklai ir kokią sumą investuoti į laikrodį?

Vardiniai laikrodžiai visuomet buvo populiarūs ir, žinoma, kur kas brangesni už paprastus. Rinkoje vis atsiranda laikrodžių, kurių pagaminama vos 100 ar 500 vnt. Natūralu, kad kolekcinį laikrodį nusipirkti sunku – didelė konkurencija tarp kolekcininkų. Madų vaikytis neraginame ir laikrodžiui kelių atlyginimų dydžio sumos išleisti taip pat nepatariame, tačiau prisiminkite, kad laikrodis – ilgalaikė investicija, tad vidutiniškai jam skirti reikėtų apie 100 eurų (jei įmanoma, ir daugiau). Atkreipkite dėmesį į „33 Element“, „HUGO BOSS“, „Nesterov“, JL, „Lee Cooper“, „Timex“ ir „Tissot“ laikrodžius, kur optimaliai suderinta kaina ir kokybė. Tad sėkmingo rinkimo ir rinkimosi!

Komentarai: 0

Komentarų nėra

Parašyti komentarą

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas*

Kontaktai