ICE WATCH

ICE WATCH

Laikas niekada neatrodė kitaip nuo tada, kai ICE WATCH atkeliavo į laikrodžių rinką 2007 metais. Laikrodžiai, kurie susikoncentravę į spalvingas madas ir prieinamumą, kurių naujos kolekcijos dienos šviesą išvysta kasmet.

Sėkmės link, prekinis ženklas žengė labia drąsų žingsnį, kuris galėjo ištirpti tarsi ledas saulėje – paversti laikrodį madingu, kartu ir elegantišku aksesuaru. Toks palyginimas nulėmė ir dabartinį pavadinimą – ICE laikrodžiai. Dabar kiekvienas gali matyti, kad žengtas žingsnis pasiteisino ir ICE tapo vienas iš sėkmės istorijų pavyzdžių.

ICE WATCH laikrodžiai internetu, nusitaikę į begalo plačią auditoriją: vyrai, moterys, vaikai ir jaunuoliai. Kiekvienai auditorijai siūlomi skirtingi stiliai: minimalistiniai, sportiniai, urbanistiniai, spalvingi, romantiški ir žavingi. Daugelis modelių yra pritaikyti tiek vyrams tiek moterims, todėl drąsiai gali būti naudojami poroje, išlaikant vienodą ir savitą stilių.

Kiekvienoje ICE WATCH laikrodžių kolekcijoje yra siūlomas platus spalvų ir dizaino pasirinkimas, patinkantys įvairaus amžiaus žmonėms. Ir visa tai už preinamą kainą, tik nuo 59 Eur.

Rikiuotė:

Rodyti:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 23 (2 puslapių)