GUESS

GUESS

GUESS laikrodžiai neabejotinai gali būti laikomi jauno, seksualaus ir drąsaus gyvenimo būdo simboliu. 1981 metais, broliai Marciano įkūrė GUESS prekinį ženklą kaip šeimos verslą, kuris netruko išaugti į didelę kompaniją. Dabar tai yra vienas populiariausių drabužių, laikrodžių, papuošalų ir aksesuarų prekinis ženklas puikiai žinomas visame pasaulyje. Nuo 1983 m., kuomet buvo išleista pirmoji laikrodžių kolekcija, skirta vyrams ir moterims, GUESS laikrodžiai tapo vieni iš didžiausių stilingų laikrodžių gamintojų, savo produkciją pristatę daugiau nei 80 – čiai pasaulio šalių. Ir šiomis dienomis, GUESS be galo daug dėmesio skiria naujoms mados bangoms ir pasirenka tik geriausias tendencijas.

Stilingi GUESS rankiniai laikrodžiai nėra vien tik įrankis laikui stebėti. Tai aksesuaras kiekvieno individualiam ir madingam stiliui. Sportiniai, madingi, elegantiški ir kasdieniai -  keturių tipų GUESS laikrodžiai puikiai tiks kiekvienam.

Individualus grožis ir dizainas GUESS laikrodžius išskiria iš kitų rinkoje esančių laikrodžių. Visi laikrodžiai yra surinkti laikantys griežtų standartų, jiems nuolatos taikomi kokybės testai. Surinkime naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos: Miyota mechanizmai, nerūdijantis plienas, mineraliniai nesibraižantys stiklai, tikra oda.

GUESS laikrodžiai internetu – vertinantiems stilių ir kokybę!

GUESS laikrodžiai moterims   |   GUESS laikrodžiai vyrams

Rikiuotė:

Rodyti:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 69 (5 puslapių)