CK

CK

Calvin Klein – vienas žinomiausių prekinis ženklas visame pasaulyje, mėgiamas dėl savo kuriamų drabužių, apatinio trikotažo, kvepalų, aksesuarų, papuošalų ir laikrodžių. O viskas prasidėjo 1968 metais, kuomet Calvin Klein kartu su savo vaikystės draugu Barry Schwartz‘u įkūrė kompaniją „Calvin Klein Inc“. Pradėję kurti drabužius, jie greit išpopuliarėjo, o 1969 m. Calvin Klein prekiniu ženklu pažymėtas pilkos spalvos, iš vilnos pasiūtas paltas puikavosi „Vogue“ žurnalo viršelyje. 1992 m. kompanija išgyveno ne pačius geriausius laikus, tačiau sugebėjo atgauti populiarumą ypatingai dėl revoliucinių apatinio trikotažo kolekcijų bei vardinių kvepalų.

Prekinio ženklo įkūrėjui ir vienai didžiausių laikrodžių gamintojų grupei Swatch group, suvienijus savo patirtį ir talentus, 1997 m. gimė naujas laikrodžių prekinis ženklas – neprilygstami Calvin Klein laikrodžiai, pasižymintis išraiškingomis linijomis, rafinuotumu ir šiuolaikiškumu. Dabar šie laikrodžiai pasiekiami daugiau nei 60-yje pasaulio šalių, giriami dėl jų šveicariškos kokybės ir dizaino, sukurto įvairiems mados skoniams.

Calvin Klein šveicariški laikrodžiai – kokybiški, ilgaamžiai, modernūs, minimalistiniai ir kruopščiai surinkti – tai pagrindiniai prekinio ženklo bruožai.

CK moteriški laikrodžiai   |   CK vyriški laikrodžiai

Rikiuotė:

Rodyti:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)